Benefit dla osób Zatrudnionych.

Pakiet Ochrony Prawnej dla pracowników

Prawo spółek & prawo gospodarcze.

Chcesz założyć spółkę?

Prawo rodzinne i opiekuńcze

Kiedy możesz żądać podwyższenia alimentów?

Profesjonalna reprezentacja

przed sądami & organami administracyjnymi

Sporządzanie pism procesowych

i opinii prawnych.

Pomoc Frankowiczom

… odfrankuj swój kredyt …

Kancelaria specjalizuje się w udzielaniu pomocy „Frankowiczom”. Aby skorzystać z takiej usługi skontaktuj się z nami mailowo kancelaria@piszczek.net, wysyłając:

• skan umowy kredytowej wraz z aneksami,
• regulamin,
• cennik,
• informację czy kredyt został nadpłacony,
• informację czy została zwiększona kwota kredytu,
a Kancelaria dokona – wstępnej i bezpłatnej – analizy Twojej umowy kredytowej.

Nasze ustalenia polegają na pozyskaniu informacji czy występują w umowie niedozwolone postanowienia umowne oraz jakie roszczenia można sformułować na podstawie danej umowy. Dokładnie oszacowujemy koszty prowadzenia całej sprawy.

Jeżeli analiza zakończy się pozytywnie, otrzymają Państwo indywidualną ofertę obsługi prawnej. Podstawowe honorarium może być płatne w bardzo dogodnych ratach drugą częścią honorarium jest premia za sukces należna wówczas, gdy sprawa zostanie zakończona zgdonie z żądaniami w pozwie.

Jeżeli zdecydują się Państwo na powierzenie nam prowadzenia Państwa sprawy sporządzimy umowę określającą warunki współpracy oraz zakres działań.

Nasze działania rozpoczynamy od wezwania Banku do dobrowolnego uznania roszczeń. Jeśli Bank nie zgodzi się z naszym stanowiskiem przygotujemy pozew.

Na końcu maila proszę o dodanie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.
W treści maila proszę o podanie numeru kontaktowego.

Wysyłając zapytanie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ogólnego w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE przez Kancelarią Radcy Prawnego Maja Sierosławska – Piszczek